Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Arguello Facundo - Kudla Denis

04/06 21:30 v_0 -10.00
2015/04/06 13:31 Kudla Denis @148 10/10
 

Topsportas vėl duoda bene didzžiausia kofą europoje, jau nebera ko stebėtis, kuo toliau tuo labiau miega, na, o apie mača...
Nesuprantu kodėl toks kofas už Kudla. Kuom jis silpnesnis negu Arguello? NIEKUOM.
Na taip Arguello pietų amerikoje ant to greito molio gali sužaisti, nu bet ne ATP turnyruose lošti tokiam begalviui. Servą turi gan neblogą, bet žmogus žaidime t.y. raliuose išvis negalvoja, daro daug klaidų. Trūksta jam dar patirties. Ekvadore lindo į ATP prieš mirusi Montanesą ir buvo išdarkytas, Rio de Janeiro lygiai taspats, na poto Argentinoje prie savų žiūrovų tam pačiam lavonui atsikeršijo. Toliau CH pralaimėta Clezar 2-0 ir dar atidavė pergalę klounui haase...Nu trūksta jam dar labai patirties ir su tokia galva reikia sedėti tik ITF arba CH, ATP tokie nieko nepasiekia.
Kudla savoje vietoje, gal net pasakyčiau, kad šį sezoną labai stengiasi patekti į top 100 ką ir rodo rezultatai ATP turnyruose. Stebuklų nepasiekė, bet visiem davė rimtos kovos. Ant dumblo jis žaisti nemegėjas, bet čia amerikoje tas molis kaip hardas, jei dar oras drėgnas, tai visiškai kaip ant hardo jaučiasi. Turi galingą tikrai galingą servą ir juo labai gerai moka naudotis pataikydamas dažnai į kampus, tas visada jam leidžia laimėti lengvų taškų. Prie galo žaidžia aštriai, stipriai smūgiuoja. Šiandien praneša drėgna orą, tad čia servai iš abiejų žaidėjų eis gerai ir kodėl nepabandžius Kudlos, kuris žaidžia prie savų žiūrovų ir rodo gerą tenisa. 2 talentai aplošti kvalose, tai kodėl gi neaplošus begalvio. Niekur nematau čia Argentiniečio pranašumo.

  • Balsų: 54
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

v_0

Padėkų: 195

Sekėjų: 157

  • Unitai 268.18
  • ROI 7.91%
  • W% 56.43%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 392
  • Unitų atspėta: 3753.18
  • W-L-T : 215-166-11
  • Vid. unitų skaičius: 8.89
  • Unitų spėta: 3485.00
  • Vid. koeficientas: -102
 

Unitų pokytis

2802742682622562502025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (18)

  • statybior Tai jai taip nerūpi kitų nuomonė, tai nafik išvis tas prognozes rašai? Kai įdedi prognozė su 10/10 patikimumo žmonėm, paviešini ją ir po to komentarose pasakai 50/50 ir man poxuj ant jūsų visu? Idiotas.
    Dabar tu nekalbėk už mane, nes, kad ant "JŪSŲ MAN PX" nesakiau nieko nepanašaus. Patikimumą metu visur 10/10, tarp visų prognožių. O rašau šiaip dėl užrašų dažniausiai. Tad jei papuoliai ant ne tos stafkes, tai nebeverk. Visokių juk būna dienų. Pailsėk, patylėk ir viskas. Ir pats žmonėm duok patikimus statytus o ne 50/50. Pats minuse belekokiam šiam webe ir man dar pisi protą. Laivas, net neberašyk nes neįdomi man tavo nuomone. Nesi dar tas, kuris čia kažką man galėtu sakyti. Sekmės.
  • v_0 O galvoji man rūpi ką kažkas apie mane galvoji? Juk turi būti išvis skystas, kad tau rūpėtų kitų nuomonė. Ir ypač per čia, per kažkokį laidą. 😁
    Tai jai taip nerūpi kitų nuomonė, tai nafik išvis tas prognozes rašai? Kai įdedi prognozė su 10/10 patikimumo žmonėm, paviešini ją ir po to komentarose pasakai 50/50 ir man poxuj ant jūsų visu? Idiotas.
  • statybior Aš tavo nei vieno picko neemiau 😁 tik užėjau ir sekiau kaip šitas sueis. 😁 bet tu labai pasikelikiškai atrašei kai parasiau bloga diena, todėl ir prasidėjo visa tai. Ponas, aš stebėjau tavo laimėjimu dažnumą ir maniau, kad tu tikrai esi geras ekspertas. Todėl paprašiau, kad rašytum geresnius.Bet pats pasirodei koks esi ir kritai akyse dar net nepradėjus sekti tavęs. Esmee tame kad ir kita liaudies dalis pamatė koks esi tusčias
    O galvoji man rūpi ką kažkas apie mane galvoji? Juk turi būti išvis skystas, kad tau rūpėtų kitų nuomonė. Ir ypač per čia, per kažkokį laidą. 😁
  • v_0 Tai pala pala, ko tu čia bangas keli. Nieko tu čia nekeltum jei pickų mano neįmtum. Ir kas tau juos liepė imti, o poto žliubt "Tai ponas, rašyk gerus statymus, o ne tie kur 50 ant 50. Ačiū"? 😄 😄 😄
    Aš tavo nei vieno picko neemiau 😁 tik užėjau ir sekiau kaip šitas sueis. 😁 bet tu labai pasikelikiškai atrašei kai parasiau bloga diena, todėl ir prasidėjo visa tai. Ponas, aš stebėjau tavo laimėjimu dažnumą ir maniau, kad tu tikrai esi geras ekspertas. Todėl paprašiau, kad rašytum geresnius.Bet pats pasirodei koks esi ir kritai akyse dar net nepradėjus sekti tavęs. Esmee tame kad ir kita liaudies dalis pamatė koks esi tusčias
  • statybior Gauni kaltinimus, kad pickai lievi ? Juk sakei, kad tau jie paeina ir geras dienas apturi. Manau jei nemestum 50/50 ir aplamai jei nepistum proto su savo sekmingom dienom nieks tikrai nesakytu,kad lievus pickus dedi. Dabar susakei kaip koks pasikelęs idiotas kuris nieko nelaimi ir neturi daugiau ką pasiūlyt apart proto pisimo ir vistiek sakymo,kad jums čia buožės aš nieko tikrai nedesiu o desiu tik 50/50. Tada koks tikslas iš to? Nusileisk ant žemes. Ir jai tikrai neturi ko siūlyt kad pliusint geriau išvis išnyk.
    Tai pala pala, ko tu čia bangas keli. Nieko tu čia nekeltum jei pickų mano neįmtum. Ir kas tau juos liepė imti, o poto žliubt "Tai ponas, rašyk gerus statymus, o ne tie kur 50 ant 50. Ačiū"? 😄 😄 😄
  • Kritai akyse v_0... 😁
  • v_0 Kodėl turėčiau dėl jūsų stengtis?:o, ką aš už tai gaunu? Nieko. Tik kaltinimus, kad pickai lievi😄 Turiu as savo žmonių grupėlę kuriem dalinu pickus kitus ir man to užtenka, o čia tiesiog 50/50 dažniausiai sumetu, kad įdomiau būtų😉
    Gauni kaltinimus, kad pickai lievi ? Juk sakei, kad tau jie paeina ir geras dienas apturi. Manau jei nemestum 50/50 ir aplamai jei nepistum proto su savo sekmingom dienom nieks tikrai nesakytu,kad lievus pickus dedi. Dabar susakei kaip koks pasikelęs idiotas kuris nieko nelaimi ir neturi daugiau ką pasiūlyt apart proto pisimo ir vistiek sakymo,kad jums čia buožės aš nieko tikrai nedesiu o desiu tik 50/50. Tada koks tikslas iš to? Nusileisk ant žemes. Ir jai tikrai neturi ko siūlyt kad pliusint geriau išvis išnyk.
  • Prajuokinai gerai 😄 turi savo grupele kuriai dalini pickus.o cia tik tai dalini 50/50 .juokingai skamba 😄 tu toks pats klounas kaip ir dar viens veikejas is sio portalo kurio small bet 500 euru 😄
    juokingai skamba turiu zmoniu grupele kuriem dalini pickus,o cia tik 50/50 😄 tu toks pats klounas kaip ir dar vienas prognozuotojas kurio small statymai 500 euru 😄 cia prajuokino gerai su ta "zmoniu grupele" 😄
  • Kodėl turėčiau dėl jūsų stengtis?:o, ką aš už tai gaunu? Nieko. Tik kaltinimus, kad pickai lievi😄 Turiu as savo žmonių grupėlę kuriem dalinu pickus kitus ir man to užtenka, o čia tiesiog 50/50 dažniausiai sumetu, kad įdomiau būtų😉
  • Tai ponas, rašyk gerus statymus, o ne tie kur 50 ant 50. Ačiū
  • Asmeniškai man labai gera, tiesiog šitas 50/50 buvo
  • Šiandien bloga diena.
  • Arba kudla arba nestatyt
  • pepelsinas Megstu tavo prognozes, bet sita nelabai man 😔 niekada nezavejo Kudla manes, o cia irgi pries hardo megejus labiau zaide. Nenustebsiu, jei laimes, bet labiau buciau linkes prie argentiniecio, kad ir koks begalvis bebutu 😄 visi jie ten tokie
    Tiesiog matau čia įvykį 50/50 savo akimis, tai kodėl nepabandžius aukštesnio kofo.
  • Tai apie ką aš ir kalbu, kad greita clay danga čia lyginant su Europinėm.
  • Megstu tavo prognozes, bet sita nelabai man 😔 niekada nezavejo Kudla manes, o cia irgi pries hardo megejus labiau zaide. Nenustebsiu, jei laimes, bet labiau buciau linkes prie argentiniecio, kad ir koks begalvis bebutu 😄 visi jie ten tokie
  • Ar labai letas V_O clay houstone? nes dazniausiai pas amerikonus tas clay vos ne hardas buna...
  • "... Ant DUMBLO jis žaisti nemegėjas,..." 😄 😄 😄 😄 😄 prajuokinai seni