Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2015/04/05 15:38 NKL (Čempionai) @350 6/10
 

Pagrindiniai pretendentai laimėt NKL, nors bukmekeriai jiems duoda menkiausius šansus iš visų komandų. Komandos sudėtis surinkta išties labai galinga, bet visą sezoną komanda buvo kankinama traumų, o dabar ant finalų visi pasveiko ir rodo tikrai gerą krepšinį, komandoj tokie žaidėjai kaip Žygimanta Šeštokas, dar visai neseniai LKL'e bausdavęs varžovus savo tritaškiais, Evaldas Baniulis, taip pat dar dabar LKL'e būtų vienas rezultatyviausių žaidėjų, tačiau pasirinko bankininko profesiją ir čia lošia savo malonumui, taip pat Saulius Kuzminskas, Gintautas Matulis praėjusį sezoną LKL'e metęs po 5 taškus, čia atsiskleidė visu gražumu ir renka beveik po 18 ir dar visa eilė neblogų žaidėjų, turinčių savo rolę komandoje.
Realiai tai pusfinalis su Sūduva bus NKL'o finalas, neabejoju, kad šios poros nugalėtojas taps Čempionu. Sūduva irgi galinga komanda, turi savo sudėtyje Kiežą, Paulių Kleizą, bet Ežerūnas man labiau imponuoja ir čia yra labai didelis value.

  • Balsų: 62
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

vcpaulis

Padėkų: 409

Sekėjų: 311

  • Unitai 553.55
  • ROI 2.08%
  • W% 52.59%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 3085
  • Unitų atspėta: 28032.55
  • W-L-T : 1571-1416-98
  • Vid. unitų skaičius: 8.91
  • Unitų spėta: 27479.00
  • Vid. koeficientas: 123.6
 

Unitų pokytis

5805585365144924702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (9)

  • Neturiu žodžių, finalo ketvertuose kaip visada laimi silpnesni.
  • Tragiškai ežerūnas atrodo, pasai belekur
  • Nieko nereiškia rungtynės dėl 3, neabejoju, kad ir parduot ten jas gali, geriau pasiimt Ežerūną finale, čia užtikrinčiausias pick'as 😁
  • Sveiki, o ka galvojate kas sves siandien pergale , Suduva-Palanga? Ar Suduva laimes, ar Palanga? Aciu uz komentarus!!
  • Molėtai švenčia😡
  • Visiskai netikejau😄 bet panasu taip ir bus, suduva lavonai
  • Tikrai remėjų atsirastų, dar negirdėjau tokio atvėjo, kad komanda nesikeltų į aukštenę lygą, nes nėra pinigų. Jei slėgtų skolos milžiniškos, tai taip, bet čia tai už įmonės vardo panaudojimą pavadinimę galėtų ramiausiai remėją gerą surast, kad ir iš Vilniaus.
  • Moletai net ir laimeje lyga lkl nezaistu, sale jie turi gera, kedziu apacioje pridejus butu pakankamai vietos, bet biudzeto jie nesurinktu. Per mazas miestas, kad butu galima rasti daug remeju. Geografiskai gera vieta tarp vilniaus ir utenos, nebent is ten galima butu ieskoti rimto ir didelio remejo.
  • Esu Molėtiškis, noriu sutikti su prognoze, bet susitinka jie pusfinali su Sūduva, prieš kuriuos nei kart nelaimėjo reguliariame sezono etape. Sunkiai jie ten praeis.