Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Hornets - Hawks (Hofford)

03/29 02:00 fanimani 8.00
2015/03/28 18:31 Mažiau (14,5) @-118 8/10
 

Kiek neįprasta situacija - vakar ėmiau Hofford over (dėkui Carmelo), šiandien pasiėmiau jo "under'. Čia kelios priežastys:
- Hawks pergalės praktiškai nebereikalingos - visos priežastys taupyti lyderius, ypač b2b.
- Hofford vienas iš tų kuriuos reikia tausoti, karjera nusėta traumomis. Nenustebsiu jei nežais visai.
- Nebloga tikimybė, sugrįš Pero Antic, kuris vakar nežaidė -pas jį ten nieko rimto, kažkokie kaklo skausmai.
- Lyginant su vakarykščiais Heat, Hornets priekis geresnis (nors panašu, kad Gilchrist gavo traumą).
Tuo tarpu net ir vakarykštėmis palankiomis aplikybėmis Hofford vos viršijo normatyvą, nors mete itin taikliai - 7/9. Tą pakartoti nebus lengva.
Todėl tikimybė, kad pamatysim under labai nebloga.
Papildyta:
teisinga pavardė - Horford. Atsiprašome
Papildyta:
Teague out, Antic probable

  • Balsų: 20
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

fanimani

Padėkų: 572

Sekėjų: 281

  • Unitai 492.92
  • ROI 5.07%
  • W% 52.52%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 1228
  • Unitų atspėta: 10515.92
  • W-L-T : 625-565-38
  • Vid. unitų skaičius: 8.16
  • Unitų spėta: 10023.00
  • Vid. koeficientas: 109
 

Unitų pokytis

5105044984924864802025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (4)

  • Hawks resting the starting five
  • fitnesiukas Nu zmones kaip nesvarbu pergales. Kaip tik pries tokias komandas stengsis pasiimti pergale labiau negu pries gsw kokia nors. Jeigu nebutu svarbu ir pralaimetu visiems tai tikrai i PO neiseitu :-)
    Gal ir taip, bet šiandien remti Hawks ar GSW yra rizikingas biznis - jiems jau post-season galvoje. Jų niekas neaplenks ir jie nieko. Beje, galvoju, kad Atlanta vakar normaliai pašventė. Pasktinį kartą rytų konferenciją jie laimėjo prieš labai daug metų 😁
  • Nu zmones kaip nesvarbu pergales. Kaip tik pries tokias komandas stengsis pasiimti pergale labiau negu pries gsw kokia nors. Jeigu nebutu svarbu ir pralaimetu visiems tai tikrai i PO neiseitu :-)
  • As ir manau kad siandien Hawks bus eksperimentines sudeties .. pirma vieta Rytuose turi ir i rungtynes isvykoje turetu but nusispjaut ypataingai po b2b