Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2015/03/25 20:01 Indiana (Indiana -4,5) @245 7/10
 

Abi komandos dabar tragiskos, bet daugiau potencialo matau pas Indiana. Ant PO jie bus tikrai ryskiai geresne komanda ir jie turi geresni treneri. Abu susitikimus si sezona laimejo Washingtonas, bet tai buvo senai, kai Indiana visi is eiles prievartavo. Indiana nori gristi i pergaliu kelia, nes lieka 12 varzybu ir 1 pergale atsiliekama nuo PO spoto. Beto Washingtonas dabar tokioje kvailoje situacijoje pakibes, imho zemiau 5 vietos jie jau niekaip nenukris o ir ardytis del 3-4 vietos irgi truksta motyvacijos. Indianai sitos pergales tikrai labiau reikia, tai uz juos ir pastatysiu.

  • Balsų: 36
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

kookkai

Padėkų: 25

Sekėjų: 22

  • Unitai -39.80
  • ROI -0.70%
  • W% 44.28%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 873
  • Unitų atspėta: 5799.20
  • W-L-T : 379-477-17
  • Vid. unitų skaičius: 6.69
  • Unitų spėta: 5839.00
  • Vid. koeficientas: 179
 

Unitų pokytis

-20-28-36-44-52-602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (10)

  • O su Toronto kas ? visa laik pirmavo beveik...nors cia jo Bulls ale isvykose gerai zaidzia...
  • Wizards pasirengimo treneri yra praspyre matyt, tvisada luzta antroj pusej, jau ne karta ir ne du.
  • Tai jei buna comeback'as vadinamas tai nereiskia kad lazybos sutartos, tokiai kaip indianai pergales reikalingos norint patekt i PO, pvz ir siandien pries bucks manau imsiu indiana
  • Nu as staciau wizardu pergale, o realiai viska sugadino keleta tapetu toronto lavoniukai, visus 3 kelinius pirmavo ir viskas ... mano asmenine nuomone NBA statymai patys nuostolingi, nors krepsini sukasi zymiai mazesni piniigai nei futbolo lazybose
  • Tai jei paprasta pergale permazai 2,3 kofas tai kas kaltas
  • Paskutini karta staciau uz nba amerikosu apgailetina show
  • Cirkas kaip Wizards cia sugebejo atiduot pergale, deja nei tau nei man
  • Na paziuresim kaip cia bus , as siandien dedu uz Wizards , tad negaliu linket sekmes. Bet gerbiu tavo nuomone.
  • Taip, as tikrai galvoju, kad Indiana pushins ir pastums Bostona/Miami. Anksciau Washingtona dar maziau juos skyre nuo tos 4 vietos, bet tai nepamaise jiems zaisti kaip prasciausiai lygos komandai 😁)
  • Tu manai, kad Pacers pateks i playoffus, kad sakai ant PO jie bus geresne komanda? Duociau 5 procentus, kad pateks. Ir apie koki tu cia nusiteikima kalbin, kad nebus is Wizards puses? Tu galvoji jiem nesvarbu pakylt i 4 vieta kas reikstu namu aiskstes pranasuma, o skiria tik 2 pergales ... Vienu zodziu neklaidink zmoniu😁)