"Verksnys" Davis vakar per apšilimą sugebėjo nykstelėt čiurną ir nusprendė varžybas stebėt nuo suolelio, taip pavesdamas visus ir aišku Pelicans pralaimėjo, nors turėjo progą paskutiniam metimui į pergalę. Nemanau, kad trauma yra rimta ir loš šiandien Davisas, nors statusas yra questionable. Warriors yra be Thompsono, pavyko laimėt namie prieš Atlantą be jo, bet faktas, kad Warriors be jo yra daug labiau pažeidžiama komanda ir tokia fora yra be galo didelė, jei A.Davisas žais, tai išvis manau Pelicanai laimės šitą mačą, jei nežais, tai fora tokia vis dar turės neblogus šansus praeit.
- Balsų: 20
Komentarai (2)