Kofai krenta,bandom melzt nauda is Parmos kiek galima.Spaudoje pasirode pranesimai ,kad Parma tikrai bankrutuos ir po sezono turetu isnykt is futbolo pasaulio.Zaidejai bus pasimete ir nieko nezinantys,tiek algu klausimu ,tiek del tolimesnes ju karjeros, kaip ir iki siol.Torino po dvieju pralaimejimu,neblogai pasirode pries Zenit,ir manau Parmoje jie pasiims savo tris taskus,daugiau nei ivarcio skirtumu,SEKMES 😁
- Balsų: 38
Komentarai (0)