Mėgstu imti geltonas kortas atsakomosiose varžybose, o čia dar toks Itališkas saldainiukas. Apskritai mano akimis , Italai dominuoja kortelių skaičiumi europoje (Turiu omenyje vietinius turnyrus). Atsižvelgus į tai, kad paskutinius turus abi komandos viršija šį overi, bei varžybų svarba, 6 kortelės nėra daug. Nenustebsiu jei bus ir raudona. Varžyboms teisėjaus Turkas,kuris varžybas sunkiai palieka be 4 kortelių. Bet vėl gi, pirmais smuikais gros komandos. Nesunkiai matau tokį overi.
- Balsų: 14
Komentarai (0)