Sveiki.Susitinka Washingtono ir Bostono komandos.Pirmoji,paskutinias varzybas pralaimejo Dallasuij ir isvis is paskutiniuju 5 varzybu laimeta tik dvejiose is ju.Nekoks rodiklis,o bostonas atvirksciai is penkiu penki,igaves apsuku,zaidzia ramiai ir pasitikinciai,Lusicius,Marchandas,Bergeronas,Pasternakas,atrodo puikiai,Raskas atmusha viska kas skrenda i vartus.Bostonas tupo vis dar 8 play off vietoje,ir sendien pats metas pakileti laiptuku i virsu...ir yra tam gera proga,reikia tik nugaleti komanda kuri zaidzia negeriausia savo zaidima.Bostonas.Sekmes.
- Balsų: 6
Komentarai (0)