Manau siose rungtynes Leverkusen tureti laimeti bent dvejais ivarciais.Seimininkai zaidzia isties galingai.Nugaletas Hoffenheim Bochum Nurnbergas su werder ir Hamburger(isvykoje) suzaista lygiosiom.Na isties geri rezultatai.Dortmund yra lygos vidutiniokai ir is zaistu rungtyniu zaide tik su viena stipria komanda;hamburger kurie laimejo 4-1.Taigi as manau kad Leverkusen yra ta komanda kuri gali laimeti bent 2 golais pries dortmund..
- Balsų: 0
Komentarai (0)