Chicagoj siandien nebus Big Alo ir Zellerio, kas yra labai nemazas smugis komandai, kuri ir taip paskutiniu metu baisiai atrodo, juos triuskino Washingtonas, aiskiai pralaimeta Sacramento. Chicago irgi be Gibsono, bet jau greiciausiai zais Noah. Abi komandos su netektim, bet cia man fundamentaliai Chicago atrodo stipresne komanda.
- Balsų: 22
Komentarai (6)