Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2015/03/07 16:58 Mažiau (NO BTTS) @-139 9/10
 

Nantes ir Reims panašaus lygio ir stiliaus komandos. Tik va Nantes jau 6 varžybas iš eilės nemuša įvarčio išvykose, o prieš Reims, kuriems relegation zona kvėpuoja į nugarą bus svarbiausia ne iškovoti 3 taškus, bet neprarasti to 1 taško, tad greičiausiai pamatysime gynybinį futbolą.

Prg. rez.: 0 - 0

  • Balsų: 10
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

dedilink

Padėkų: 130

Sekėjų: 35

  • Unitai 7.81
  • ROI 0.67%
  • W% 33.33%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 185
  • Unitų atspėta: 1195.81
  • W-L-T : 61-122-2
  • Vid. unitų skaičius: 6.42
  • Unitų spėta: 1188.00
  • Vid. koeficientas: 310.6
 

Unitų pokytis

201482-4-102025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (7)

  • Dedlinkai nekreipk dėmesio aš jau prisiskaičiau seniai tokiu kai kuriu idiotų, kuriem tik apdergt žmogų, nors patys jaučiu nieko nestato o ateina pasipizdavoti 😁
  • Norway Tu zaidejas? nebejuokink pagyrune. As nekalbu apie tavo nevykusias prognozes visiems visko buna, as kalbu apie tavo pagyras, kai busi metu geriausias tada galesi galva iskeles varineti ratais, o dabar dar tau toli iki galvos kelimo, nes uz tave pokolkas daug geresniu matau, tik jiems siuo momentu irgi neinasi. Tuoj va saus per sona betasss ar SeriaA ir liksi zagsedamas nieko nesuprates😁 O nervuotis nera ko, nepatinka komentarai neskaityk ir tiek
    Kad Betass geriau prognozuoja aš nė kiek nesiginčyju, paskutinis mėn jam katastrofa buvo ir visi lojo, bet ilgalaikėj statistikoj jis senai įrodė savo pranašumą. Vistiek juokingas esi vien dėl to, kad sieki nežinau, pažemint mane, ar ką čia įrodyt. Kai sakau, jog visiems būna įvairių periodų ir pradedi čia pult išskėtęs nagus. Vat vienam žmogui parašiau, kad buvo tikrai blogesnių už mane šiais metais, bet neee, bl reikia dar vienam prisistatyt ir parodyt gebėjimą, kaip mes puikiai išmokom p*st protą dėl nieko. Ar ne taip?
  • Tu zaidejas? nebejuokink pagyrune. As nekalbu apie tavo nevykusias prognozes visiems visko buna, as kalbu apie tavo pagyras, kai busi metu geriausias tada galesi galva iskeles varineti ratais, o dabar dar tau toli iki galvos kelimo, nes uz tave pokolkas daug geresniu matau, tik jiems siuo momentu irgi neinasi. Tuoj va saus per sona betasss ar SeriaA ir liksi zagsedamas nieko nesuprates😁 O nervuotis nera ko, nepatinka komentarai neskaityk ir tiek
  • Norway As galvojau kad tu tikras zaidejas, bet klydau, vien nuo tavo sio komentaro pradejo pykinti
    Nu pizdiš iš čia jei nepatinka. Stengiuosi būt mandagus kiek įmanoma, bet pradeda jau nuo jūsų pykinti. Šypsotės kai saulė, verkiat kai lyja. Žaidėjas esu tiek kiek laisvos šaibos leidžia statyt, o nesistengiu iš to gyvent ar kažko panašaus tai daryt. Eilinis lietuvis tik bereikalingas diskusijas kelt ir ant kito nervų važiuot.
  • As galvojau kad tu tikras zaidejas, bet klydau, vien nuo tavo sio komentaro pradejo pykinti
  • mindaugas874 Dedlink,is geriausio grupes tipsterio i blogiausia,cia gal tavo toks tikalas 😄DDD?
    Būna geri ruožai, būna blogi. O dėl „blogiausio“ titulo tai galiu pasakyti tik tiek, kad ir su šio mėnesio minuso 'futbolo' grupėje šiais metais beveik 3 kartus pirmauju prieš antrą vietą :] tiesiog nesiseka pastaruoju metu
  • Dedlink,is geriausio grupes tipsterio i blogiausia,cia gal tavo toks tikalas 😄DDD?