Sveiki.Renkuos Maverics pergale bent 5 taskais.Manau sunki pergale po pratesimo,ir back to back cia bus pagrindinis dalykas kas pakis koja Blazers krepsininkams paimt pergale namuose.Albridge kaip zinom zaidzia traumuotos ir B2B jam sveikatos tikrai nedade.Dalas atsigaudineja,sianakt jau zais Tyson Chandler,bei paskutinese rungtynese po suspendavimo Rondo puikiai atrode,gal visgi tai isejo i nauda,nes pats treneris sako kad santykiai ju yra tvarkoj,tiesiog ten buvo emocijos ir tiek.Dalas atvaziuoja po 2 dienu poilsio,kas ju komandai dar dadeda pliusa,Nowitzkis visada geriau suzaidzia gaves daugiau dienu poilsio.Kitas svarbus faktorius jog Dalas yra isvyku komanda ,bei geriau zaidzia pries stipresnes komandas.Siame sezone zaista du kart,pasidalinta po pergale.Tad sianakt einu pries daugumos nuomone.Sekmes
- Balsų: 26
Komentarai (0)