Sveiki ledo rytulio fanai.Sendien nakti prasides ledo rytulio karas amerikoje ir kanadoje,bus 10 varzybu.Kaip bebutu,renkiuosi is visu ivykiu tik Minesota.Kodel?Kodel pries forma igavusia Otawa?Nes pati Minesota igavusi apsuku,prispirta prie sienos ,si komanda pradejo zaist,ir rinkt taskus,jei vasario menesi jie buvo 11 ar net 12 savo konferencijoje tai dabar uzima 7 vieta.O tai playoff zona.Kad islaikyt savo pozicijas,ir jas pagareinti turnirineja lenteleje,reiks zaisti is visu jegu,be to savo aikseje.Kas dar ramina,kad otawa turi pergalinga straika,kuris bet kokiu metu gali nutrikti,manau tai bus Minesotos ledo rytulininkai.Sekmes.
- Balsų: 10
Komentarai (0)