Sveiki.Susitinka manyčiau dvi labiau mėgstančios atakuoti nei žaisti vangų futbolą
komandos.Kai ypač Alkmaaro žaidimas pasižymi labiau atakuojančiu nei poziciniu
žaidimu tai kad jie įmuš abejonių nekyla juolab žaidžia namuose.Na o Willem 2
komandą šį sezoną kažkiek stebina savo neblogu žaidimu ir rodomais rezultatais.Jeigu
jie sugeba įmušti išvykoj į Twentės vartus du įvarčius taip pat išvykoj įmuša Eidhovenui bei
namuose 1-1 sulošia su Ajax tai nematau kas gali trukdyti imušt bent įvartį į
Alkmaaro vartus.Beje pasižiurėjus į tarp jų ivykusius mačus tai Willem 2 yra
laimėjes namuose tokiais rezultatais 3-0,2-0,2-1.Na o Alkmaaras namie yra sulošes 0-0,bei 2010.10.24 laimėjes 3-0.Tačiau mano manymu tuomet Willem 2 buvo gerokai
žemesnio lygio komanda nei dabar esanti.Taigi dar įvertinus tai kokia neprognozuojama kartais būna Alkmaaar komanda nedrįsčiau dėti net už jų pergalę nors jie ir laikomi favoritais šiame mače.Ir kaip atsargesnį variantą renkuosi abi įmuš.
- Balsų: 12
Komentarai (0)