Toronto vs Golden.
Stiprios rungtynės. Taigi ką turime. Du lyderius iš rytų ir vakarų. Golden vakar pasikrovė nuo Cleveland su Jamesu priešakyje. Na taip reginys geras akiai buvo, Jamesas spindėjo nuostabiai ir neturėjo jam priešnuodžių, apskirtai CLE labai gerą formą pasigavę. Taip dabar va turime vienintelį minusą jog b2b rungtynės Goldenui. Ką turime pas namus. Tragišką žaidimą paskutiniu metu, taip sutinku, kad tokios bėgančios komandos kaip Toronto gali užmėtyti daugelį, bet čia kai oponentas pats gali perkasti visiems gerkles kažkaip sunkiai man čia žiūrisi tai jog duodamos lygios jėgos. Na katastrofiškai nesiseka Toronto sulygiuoti savo žaidimo, sužaidžia vieną, du kartais tris kėlinius tikrai gerai, paskui viskas kaip kortų namelis sugriūna. Tad bandau Goldeną ir dedu į šalį b2b faktorių, žiūrėsime kas bus teisus. Šiame sezone Golden pasitvarkė jau Toronto 126-105. Lee jau įsižaidžia, Thompson vakar turėjo prastesnes kaip ir Curry rungtynes, tad čia lauksime abiejų super talentų geresnio pasirodymo. Ir jei Toronto nesužais kažkokių super rungtynių manau išvysime gana neblogą rezultatą. Toronto turi 3 iš eilės pralaimėjimus ir aišku jie kažkada baigsis, bet po GS laukia PHI ir NY tad nėra ko panikuoti Toronto fanams, formą galės susigražinti prieš lygos autsaiderius, o čia laukia vakarų kareiviai. Bandome.
- Balsų: 28
Komentarai (0)