Houston vs Toronto.
Pamačius koeficientus iš karto buvo oho. NA taip Toronto kiek netikėtai be vargo susitvarkė su Atlanta, o Houston krito prieš b2b žaidusius Dallas. Taigi dabar priešininga situacija Houston lošia b2b ir Toronto, tik skirtumas tas, kad Houston grįžo į savo tvirtovę. Namuose raketos tikrai pajėgos nugalėti ir Toronto, taip rungtynės gali būti didelės spartos. Taip Toronto paskutinėse keliose nugali rimtus varžovus kaip Atlanta, Washington, San Antonio, Clippers, bet tuo pačiu gali net namuose gauti nuo kažkiek silpnesnių tokių kaip Brooklyn ar Milwaukee.
Taip raketos turi 2 pralaimėjimų serija. Visos patirtos išvykoje tai prieš DAL ir LAC. Sugrįžimas į namus, kur paskutines irgi pralošė prieš POR, sirgaliai nori pergalės, žaidėjai irgi, reikia stiprinti savo pozicijas vakarų fronte. Tiesiog pliusas jog HOU krito šiąnakt. Kitas pliusas jog TOR laimėjo prieš ATL. Tiek viena tiek kita komanda turi savų pliusų, bet didesnio stabilumo galima laukti visgi iš namų komandos. Tiesiog bandau gerą koeficientą ir mano supratimą gerą įvykį.
- Balsų: 62
Komentarai (1)