Na pagaliau prasideda CL ir siandien du idomus macai.Siulyciau manau nebloga varianta,kad abi komandos imus.Pernai sios abi komandos jau buvo susitikusios CL ir tada PSG namie 3-1 laimejo,o isvykoje jie 0-2 pralaimejo ir Chelsea deka imusto ivarcio Paryziuje pateko i kita etapa.Palyginus su pernai metais Chelsea stilius pasikeite.Jei pernai jie labai rupindavosi savo vartu saugumu,tai siemet atejus Kurtua,Fabregasui ir Costai Chelsea stilius pasikeite,ju zaidimas tapo panasus i nenugalimos Barselonos stiliu.Nepaisant PSG zaideju traumu,ju puolimo linija atrodo tikrai gresmingai,kaip ir Chelsea.Tad manau siandien tikrai abi komandos turetu pasizymeti.Sekmes
- Balsų: 16
Komentarai (0)