Ėjau ir eisiu šitam turnyre tik su De Bakkeriu, liko tik paskutinis žingsnis iki pagrindinio turnyro, kuriuo neabejoju, kad pasinaudos. Bakkeris rimtai ruošėsi šitam turnyroj, San Paule apšilinėjo, vėliau nuleido mačą Vanni'ui, kad galėtų čia dalyvaut. Labai gerai atrodo De Bakkeris, nors ir netriuškina varžovų, bet taip sutaupo jėgų. Žaidžiant su Monaco San Paule pasimatė Bakerio pajėgumas, kai reikiamais momentais tiesiog nepalikdavo šansų varžovui, nors visą mačą atrodė gana vangiai, forehandas nepalieka vilčių, gynyba labai gera, padavimas neblogas, nėra šansų čia Ungurui, nes manau šitam turnyrui Bakeris atiduos visas jėgas.
- Balsų: 8
Komentarai (0)