Minnesota vs Atlanta.
Ką gi sugrįžo Minnesotos vyrukai į rikiuotę ir žaidimas eina kaip iš pypkės. Pasiektos 3 pergalės. Nugalėta Detroit ivšykoje 11 taškų skirtumu, namie susitvarkyta su gynybiniais MEM ir MIA 1 taško skirtumu. Matome jog žaidimo kreivė kyla į viršų. Minnesota paskutinėse 3 pelnė 112, 90 ir 102.
Atlanta turėjo sunkias rungtynes su MEM ir dabar laukia b2b rungtynės, žinoma žymiai didesnis dėmesys buvo MEM komandai, norėjosi pasitikrinti kaip žaisti prieš gynybą, planas neišdegė ir pralaimėję paskutinį ketvirtį vyrai išvažiavo nuleidę galvas 88-94. Prieš tai namie susitvarkė su siautulingais Goldeno vyrukais 124-116.
Taigi prie pasirinkimo. 200 pts over. Esmė kad Minnesota tikrai duos kovą arba bent turėtų, žaidimas jau apsiklijavęs, žaidėjai sveiki, Rubio irgi turėtų žaisti. Kodėl panašu į overį, o gi Atlanta tokia komanda kuri prisitaiko prie varžovų ir apžaidžia juos, gali ir lėtesnį žaidimą propaguoti, gali kaip uraganas lėkti, pozicijos visos stiprios. Neseniai buvo susitikę ir namie Atlanta 112-100 laimėjo. Praeitų metų rezultatai 120-113 pergalė Atlantos ir 107-83 pergalė vilkų komandos. Tad namų komandos žaidėjai žvalūs, po traumų, pasiilgę krepšinio, nuovargio neturi būti, laukiame stipraus namų komandos žaidimo, o Atlanta po gynybinių rungtynių turėtų irgi atsipalaiduoti ir sužaisti šiek tiek laisvesnį rungtynį.
Imame 200 over.
- Balsų: 50
Komentarai (0)