Sveiki.Renkuosi šiame mače under 2,5 įvarčių nes niekaip neisivaizduoju kas
galėtu apskritai mušti įvarčius.Reikalas tame kad iki šiol šios komandos rezultatyvumų nepasižymi jos labiau yra underinės nei overinės.Pas Saint-Etienne
nemažas sąrašas iškritusių žaidėjų tai iš Afrikos Taurės turnyro negrįže ,,dramblių"
atstovai Gradel,Diomande.Taip pat K.Monnet Paquet,M.Sall,B.Corgnet,F.Clerc,F.Pogba,
R.Cohade.Kad ir esant Saint-Etienne pilnos komplektacijos jie vistiek ,net ir turintys mače didesnę iniciatyva turi problemų su atakų išpyldimu.Na o Lens yra
tarp autsaiderių ir iš jų pusės visai šiandien įvarčių nesitikiu.
- Balsų: 4
Komentarai (1)