Lengvos pergales nei i viena puse nematau,gal kiek geriau atrode iki dbr murray,kuriam ir varzovai kiek rimtesni buvo,o nadalis galima sakyti pats pralose,nors ir berdychas gan stabiliai jautesi,padavimas pas abu veikia be priekaistu,bus labai nelengva murray kai berdychas pyla kaip is patrankos,taciau visgi pergale manyciau bus murrejaus,visgi jei padavimas strigtu,o tas ir pilnai tikiu jog gali atsitikti,nes kaip minimum 4 setai laukia,tada is zaidimo pliusu daugiau turi murray,berdychas vis netobuleja su savo isbegimais prie tinklo,sitokias klaidas daro tokio lygio zaidejas,bet visumoj tikrai pajegus virsyti 20 laimetu geimu,niekaip netikiu jog nors seto neimms,o jei padavimas ir toliau taip eis,tai ir likusius setus kad ir pralaimedamas labai padoriai gali atsilaikyti.pacio laimincio 3-0 taipat nematau,tad 20 laimetu geimu overis.
- Balsų: 16
Komentarai (0)