Montreal sezona pradejo tragiskai,serija pralaimejimu tesiasi iki siol,bet ta serija turi baigtis kazkada o manau baigsis snd kovoje su Ottawa! nors varzovas stiprus,bet renkuosi vien ta fakta ka Montreal pralaimejo 4 kartus is eiles ir snd zais antra maca namie kur manau saviems ziurovams pagaliau padovanos ilgai laukta pergale! sekmes 😁
- Balsų: 0
Komentarai (0)