Cia tai is vis saldainiukas. Severstalas paskutines rungtynes Jokerit arenoje pralaimejo tik vienu ivarciu 2-3 ir dabar visi galvoja, kad namuose Severstalas ims?! Cia net sapnuoti apie tai negalima, Jokerito zaidimo lygis visiskai kitoks, praeitu rungtyniu net nereiketu sureiksminti, nes Jokeritas namuose zaidzia prasciau, nes jiems keliami auksti reikalavimai plius mano manymu jaucia sirgaliu spaudima. Visai kitas zaidimas pas juos buna isvykose, zaidzia atsipalaidave, sugeba parodyti tikrai gera zaidima, jie apskritai yra viena is geriausiu komandu zaidzianciu isvykose. Jokeritas zais pilna sudetimi, Severstalas turi pora netekciu bet irgi nieko rimto. Sekmes😡
- Balsų: 64
Matau koks visiskas esi.. Graudu skaityt ka rasai. Nebestatyk nereiks nervu liet chikarykai tu PYPT.
Kaimas tu, koks skirtumas pralos valio laimes daugiau valio.
Kas yra?
Norway gaisk laika, tave ne tik as palaikau 😁)
Kad ir pralostu, smagiai siandien sudejai 😁
saunuolis!