Einu su Panathinaikos underiu 8 iš tritaškių.Žalgiris yra viena iš geresnių komandoje ir leido Reguliariam sezone komandoms vidutiniškai įmesti vos po 5,6 tritaškio į savo krepšį.Taip pat Žalgirio puolimas gal ir stringa tačiau gynybą tiesiog puiki šį sezoną ir nors Panathinaikos komandoje daugelis gali taikliai atakuoti nemanau jog šis overis bus šiandien pasiektas.
- Balsų: 6
Komentarai (0)