Po truputi įsibegėja cirkas už Atlanto 😁 NBA... Pasiūlymas, kad šioje rungtynėse bus įmesta virš 194 tšk. Kodėl? Priešsezoninėse rugtynėse Indiana kol kas meta vidutiniškai po 111 tšk., Houstonas - 103 tšl. Indiana nėra gynybinio stiliaus komanda, tuo labiau žaidžia namuose. Houstonas be Artest ir Yao taip pat žaidžia kiek greitesnį žaidimą.
- Balsų: 0
nu turetu sitas praeiti 😁