Gan aukštas kofas, kurio negaliu nepaimti. Sudetys abiejų komandos pilnos, tik pas namus vis dar nežais Modricius. Realas po 3 pralaimėjimų gryžta prie savų sirgalių ir laikas atsitiesti ir įrodyti jog yra karališkas klubas. Nemanau, kad Espanyol bus nušluoti nuo žemės, bet, kad realas pradės viską nuo ginybos tai tikrai.
- Balsų: 10
Komentarai (0)