Toronto vs Boston
Taigi, turime susitikime mūsų mėgiamą Toronto prieš kolegas iš rytų tai Boston. Visų pirmą apie Boston situaciją, na pirma išleido Rondo praktiškai už dyką į Dalasą, dabar eilė atėjo Greeno, kuris keliasi į MEM. Ką tai rodo? O gi tai kad komanda atlaisvina savo piniginę, tikisi gero ta prasme aukšto šaukimo + pasikviesti kelis jaunesnius žaidėjus ir nuo to lipdyti komandą. Tad sezonas kaip ir sugadintas, komandoje likę ne tiek daug žaidėjų kurie gali pelnyti daug taškų. Taip yra Bradley, Turner, bet kiti likę gali tik epizodiškai vienas ar kitas rungtynes iššauti, tad čia kažkokių stebuklų neturėtų būti su šia komanda. Optimaliausia bus kautis su PHI ir NY komandomis.
Toronto – na taip komanda papuolus į pralaimėjimų seriją. 4 pralaimėjimai iš eilės, namuose prieš šiuo metu puikią formą rodančius CHA, išvykoje prieš PHO, GS ir POR. Taigi pralaimėtos trys kovos prieš elitines Vakarų komandas, nieko keisto nes ir Toronto neturi savo žvaigždės, tad vis vien sunku kautis su Vakarų ekipomis. Taigi turim tokią situaciją kai varžovas neturi pakankamo kiekio lygiaverčių žaidėjų ir prieš bėgančias komandas, į kurių apibrėžimą patenka ir Toronto jai bus sunku palaikyti rungtynių tempą. Metas taisyti komandoje nuotaikas, imti pergalę ir stiprią. Šiame sezone jau buvo susitikusios, ten išvykoje 110-107 pergalę šventė Toronto, dabar namai laukiam dviženklio skirtumo. Pirmose tarpusavio rungtynėse Rondo pasiekė trigubą dublį, Greenas pelnė 20 pts, tad netektys ženklios. Imame -10 Toronto. Minusas jog Bostonas neturi ką prarasti todėl ir žaidimas gal kiek laisvesnis, bet jei nori geresnio šaukimo išvykose neturėtų per daug persistengti, o namų rungtynėse gali sukovoti, nes sirgalių niekas nenori prarasti.
- Balsų: 52
Komentarai (1)