Sveiki,
šiandien masinė stafkė - Delikatesas - Sūduva... nėra ką čia rašyti, Delikatesas be dviejų savo komandos lyderių, žaidžia su sustiprėjusia Sūduva, kurią papildė du įžaidėjai (Kvederavičius iš Molėtų ir Baltarusijos rinktinės įžaidėjas)... Komanda juda gerai, stiprūs centrai, o Delikatesas visiškai be aukštaūgių, kas manau ir bus pagr koziris Sūduvos, loš per aukštus...
Imta stambiai
- Balsų: 52
Komentarai (12)