Vėl einu su Atlantos pergale išvykoje.Laimėtos 6 iš eilės rungtynės,tuo tarpu Indiana pralaimėjo 4 iš eilės. Taigi kodėl nepaėjus komandos, kuri yra ant bangos ?. Be savo lyderių Indiana nelabai ką ir turi pasiūlyti, o komandiškai žaidžioanti Atlantos komandai tai turėtų būt eilinė pergalė šiame sezone.
- Balsų: 62
Komentarai (2)