Ilgai galvojau, ką čia paėmus iš šito mačo. Tiek ryto forą, kurią suolelis gali ištirpdyt, tiek totalą bijau imt. Apsisprendžiau eiti su pirmos pusės pranašumu.
Visų pirma, tai Prienai yra tik dviejų žaidėjų komanda, o nuo Varanausko žaidimo priklauso beveik viskas. Reziume, tai komanda labai silpna, ir dabar galvoju ar nedarau klaidos neimdamas viso mačo minusinės. Rytas pirmoj pusėj kaip visada remsis pagrindiniais žaidėjais, kurie turės lengvai susikraut persvarą, tą visalaik ir akcentuoja Šeškus. Kavaliauskas, Juškevičius, Leslie, Orelikas, neįsivaizduoju, kaip jie galėtų strigti kiauroj Prienų gynyboj. Įmesti pirmoj pusėj 6 metimais daugiau negu varžovai atrodo tikrai neturėtų būti sunku.
- Balsų: 28
Komentarai (0)