Olipijai siuo metu yra ko nerimauti.Komanda palikus Mirza Begiciui,kitiems zaidejams gavus traumas,komanda nusivaziavo.Pries Besiktasa namie pralaimeta 57-80,Buducnost 76-61,Himki 105-77 ir tik praeita savaite ABA lygoje namie nugaletas grupes dugnas MZT Skopje 69-56.Negana to paskutiniu metu trauma patyre siuo metu labai svarbus zaidejas Nikolov Hristov.Geros zinios kad siuose rungtynese jau gales zaisti Luka Rupnik ir Dino Muric,bet pilnavertes naudos tiketis sunku,nes tures zaisti neapsile koju.Jei paskaitysite Olimpijos trenerio interviu,tai suprasite kad komanda turi rimtu problemu,o ir paskutiniai rezultatai daug ka pasako.
Tuo tarpu sveciai isigijo Sergerio Gibson,sis vyrukas spejo apsilti kojas ABA lygoje kurias Solznoki Olaj pralaimejo Budocnost krepsininkams 68-75,siuose varzybuose komandos naujokas sugebejo pelnyti 11 tasku.Paskutinese eurocupo rungtynese Szolsnoki Olaj iskovojo antraja pergale nugaledami VEF 96-84,dar pries tai ABA lygoje laimejo pries Zadara 82-81.Formos pagerejimas jauciamas,kaip jauciama ir tai jog tai puiki proga revansuotis po pralaimejimo pradzioj sezono Olimpijos krepsininkams 80-86.Pergale sveciams reikalinga kaip oras norint testi kova del patekimo i top 16.Neskaitant namu pranasumo,visi kozeriai sveciu puseje.
- Balsų: 54
Komentarai (2)