Prieš savaitę rytas išvykoj sutriuškino Lietkabeli, bet tai nereiškia, kad sutriuškins ir šiandien, kaip tik bus sunkiau iš naujo nusiteikt. Rytas lkl'e namie nežaidžia su dideliu užsidegimu, juolab ir salė būna tuščia, galbūt net išvykoj jiem lengviau žaist, kai mažuose miestuose susirenka daug žmonių, tai bent jaučia kažkokią didesnę atsakomybę. Suolelis ryto nėra ilgas, todėl rytui sunku užmetinėt +20, daugelis ryto rungtynių lkl'e baigėsi iki 20 taškų. Atsisėdus pagrindiniams žaidėjams, žaidimo kreivė iškart krenta, gerai, kai praėjusią savaitę Panevėžy Moseris 5 berods tritaškius sumetė, bet čia išskirtiniai atvėjai. Duos kovo manau Lietkabelis, turi gerų žaidėjų. Nelyubovas su dar vienu veteranu tikrai turėtų labiau pristabdyt Kavaliauską. Šalenga, Jonušas, Čižauskas, Žabas, na tikrai žaidėjai galintis ir įmest, ir pasigint, fora tikrai nedidelė.
- Balsų: 116
Komentarai (4)