Šis žaidėjas rumunams reikalingas tik nacionalinėje lygoje, kur pakeičia komandos lyderius, o europoje yra nereikšmingas žaidėjas. Pirmus tris etapus žaidė po 20 min ir dar išmesdavo narmaliai metimų, bet sekančius 3 etapus žaidė tik po 10 min. ir nepelnė nė vieno taško, išmesdamas vos po vieną metimą. Jokie žaidėjai nepatyrė traumų, todėl graikas turėtų žaisti iki 15 min. Puolime jis nėra agresyvus, žaidžia komandiškai, meta būdamas dažniausiai laisvas. Iš pažiūros mažas totalas, bet man tinkantis.
- Balsų: 58
Komentarai (0)