Sveiki,
Nu man čia labai patraukliai atrodo OLIMPIJA pergalė, tačiau apsidrausdamas imu +8 svečių fora. Pastaruoju metu slovėnai demonstruoja gerą sportinę formą tiek vietinėje lygoje tiek Eurocup, kur patyrę tik vieną pralaimėjimą prieš grupės lyderius Khimky. Nesureikšminu paskutinės VEF pergalės prieš Avtador, nes ten VTB ir buvo žaista prieš vienus lygos ausaiderių. Eurocup koncentracija daug didesnė, žaidėjai labiau motyvuoti parodyti ką iš tiesų sugeba. Man čia tik slovėnai. Sėkmės kas kartu.
- Balsų: 88
Komentarai (0)