Viena pergale teiskovojusi Indiana, ir ta pries sixers kurie dar ju neiskovoje, siandien buku vertinama lygiai su Utah kurie laimeje gal ne tiek daug 3 ir pralaimeje 4, bet visgi laimeje, ir yra laimeje ir isvykoj, plius pasieme ir cavs namie. Pacers bedos ne tai, kad gereja bet dar ir gileja, nes prarado ir hibberta, tai baudos aikstelej prasileis dar daugiau tasku. ginyba siemet nebe ta kaip pernai, o puolimas irgi nelabai gyvas 42.5% FG, o buna ir dar blogiau.Salyginai gerai po lenta zaidzianti komanda prarado dar ir savo pagrindini centra, kas bus dar sunkiau grumtis po krepsiu.pirma puse dar neblogai suzaidzianti Indiana gale vistiek nuleidzia nes neturi zaideju suzaist pabaigas. Objektyviai ziurint zaisti nera kam,ir sekanciose irgi neatsiras, todel nesuprantu tokio koficiento,vienintelis pliusas namu sienos, kuriuose jau pralosta 3/4 siemet. plius jokiu atsigavimo zenklu nerodoma.Orakulas dar duoda +0.5 tasko utah jei butu pratesimas ir 1.95.
- Balsų: 44
Komentarai (3)