Miami vs Toronto.
Vėl gi įdomi dvikova mums tautiečiams. Apskritai įdomu stebėti atsigavusią Miami komandą, Boshas kaip ant sparnų Bet nežinia kiek ta graži pasaka tęsis, aš drįstu abejoti ar vėlesniame etape mes turėsime tokį aukštą totalą? Pirmose (WAS) pelnė 26, antrose (PHI) – 30. Philadephia apskritai po krepšiu neturi ką pastatyti, o čia dar toks universalas papuolė kaip Boshas. Na o dabar mūsų Jonas su Amiru bandys sustabdyti šitą dominuojančią jėgą. Nesakau kad sustabdys aplamai, tegul sumeta tuos 20 ar keliais taškeliais daugiau, bet visumoje sumesti daugiau 25 pts yra nemažai.
Pažiūrėjus kaip sekėsi praeitame sezone: 8, 18. Aišku Lebrono šešėlis, ir dabar kita rolė komandoje.
Tad bandau 25 pts under. Gal per anksti spręsti, bet vis gi totalas gan aukštas,
- Balsų: 54
TOR-Amiras game time decision;
MIA-Birdman OUT/Haslem OUT McRoberts limited minutes/Granger bus su unifoma,bet greičiausiai nežais.