Na tiesiog bandau laime.Nors ir vengrai musa daug taciau jie dar nezaide pries cekus,kurie labai gerai ginasi.Rungtynes manau bus atkaklios ir manau jog cekai jas laimes minimaliu skirtumu 2:1
Sekmes jei kas nors bandys 😁.
- Balsų: 0
Komentarai (0)