Sveiki, Garasto taurė. Abi sužaidė nerezultatyvius mačus su Žalgiriu ir Khimki, nes buvo gana gerai uždengti. Tarpusavyje visada meta daug, nei Maksvytis, nei Šeškus nėra gynybinio stiliaus treneriai. Neptūnas vakar laimėjo tik dėl ruskių atsipalaidavimo, patys labai daug prametė metimų, nekrito Gailiui. Panašiai ir Rytas, sunkiai metė taškus ir mažai pataikė. Šiandiena tikiuosi kito vaizdo ir žaidimo "run and gun", kas įprasta Neptūnui. Sėkmės.
- Balsų: 18
Komentarai (0)