Susitinka dvi La liga sio sezono naujokes ir kolkas zymiai geriau atrodo Eibar, kuri laimejo pirmasias varzybas ne pries bet ka o pries R.Sociedad ekipa, kuri iveike galingaji karaliskaji kluba o antrose sezono varzybose Eibar tik po labai atkaklios kovos nusileido kitai Madrido komandai, Atletico Madrid. Sivakar niekaip nematau namu komandos pralaimincios pries Deportivo, kuris tikrai atrodo nekaip ir manau visa sezona balansuos ties iskritimo riba. Gero futbolo😡
- Balsų: 16
Komentarai (1)