Nemanau, kad bus cia labai daug ivarciu. Praeitais metais baigesi du tarpusavio macai 4:0 . Dabar Arsenal eina po dvieju pergaliu is eiles, nebus manau pas juos tokio nusiteikimo triuskint varzovus, ypac kai tu zinai, kad tu stipresnis. Manau 2:0 realiausias rezultatas Arsenal naudai. Grynai statistinis ir psichologinis statymas.
- Balsų: 0
px kad per 37min. jau 5 ivatciai ;DD