Galbūt daugelis pagalvos kad čia lenkam nesvarbios rungtynės o austrai dar turi šansų, bet pasidomėjus bent jau man čia yra vienas geresnių statymų šiandien. lenkai grupėj pirmi, ima pergalę, ten ir lieka, austrai treti ir bent jau aš nematau šansų jiems čia eiti toliau, austam reikia laimėti šiandien daugiau negu 22 taškais, tuo atveju jie pakiltų į antrą vietą, ir tuo pačiu dar reikia laukti vokietijos pralaimėjimo prieš visišką kiemo komandą liuksemburgą. apie žaidimą, tai kiek teko žiūrėti ir matyti komandų žaidimą tai abi žaidžia greitai, taškų metą daug, lenkai visada viršija tokį totalą dažniausiai, bet čia nieko nuostabaus grupė visiškai overinė. pagrindinis aspektas kuris manau suteiks lenkam užsivedimą yra tas kad lenkai išvykoj gavo nuo austrų ir gavo skaudžiai, dviem taškais, jeigu neklystu dabar iš atminties įmesdami 82 ar tai 81 tašką. austai manau patys supranta kad nėra tikslo čia šiandien per daug spardytis, abi žais atsipalaidavę, bet manau lenkai vistiek norės suvest sąskaitas ir primes vistiek daugiau negu primetė austam išvykoje. sėkmės
- Balsų: 8
Komentarai (1)