Sveiki visi,
Daug kas priestaraus man ir neiks tai ka pasakiau bet tam yra komentarai todel rasykite ka manote ir kartu nuspreskime laimynga baigti.Man cia macas grynai 50/50 kadangi abudu formoje ir abieju susitikimai visada buna sunkus,bet si karta as remiuosiu tik sio turnyro statistika abieju zaideju ir kazkiek vidine nuojauta.
Pirmiausiai pradesiu nuo to kad Tsongos varzovus nera ka lyginti su Roges varzovais,geriausias pasaulyje tenisininkas,geriausias ginybos specelistas,visi nuploti labai lengvai,neziurint i tai kad Tsonga turejo daugiau macu ir daug sunkesniu varzovu ,jisai sitame turnyre eina labai lengvai ir pasakyciau labai ispudyngai deka savo servo.Ace 66,dk 13,pirmu servu laimeti taskai vidutiniskai 84% ,ir servas neblogeja o gereja,todel manau kad nuovargio kaip ir nesimato.
Pas Fede servas panasus tik jam nera ko lyginti su eisais.Pirmu servu laimima vidutiniskai 82%,Ace 36,dk 11.Servai panasus bet kitais aspektais cia lenkia jau tsonga todel sita dalyka uzskaitau kaip pliusas tsongai sios dienos mace.
Aptarkim kita dalyka breikpointai Tsonga buvo suteikes 16 progu bet dave tik 3 breikpointus,Fede suteike 10,ir dave 4.Tsonga galejo paimti 29,o eme 13.Fede galejo paimti 36,o eme 14.Atsizvelgus i varzovus as drasiai duodu pliusa velgi Tsongai,nes manau pritarsit man kur yra paimti breika is noles ar andzio , o kur paimti breika is Polanskio ar Lopezo.
Ir kita dalyka noriu aptarti setu atidavima.Fede atidave seta Ciliciui(aukstaugis kuris pagrinde tik ant servo stovi,setas buvo atiduotas Tiebreiko metu ,todel pralosta klaidu deka),Fererui kuris laikosi deka savo greicio ir vikruvo ir tikrai neturi ispudingo servo ,maco nemaciau todel manau Fede buvo bisky uzvaikytas.Tsonga seta atidave tik Andziui,kuris turi gera serva bei ginyba todel tai manau yra normalu,visus kitus dauze 2-0,manau situo atveju galima vel deti pliusiuka prancuzui,ju jis jau turi +++.
Isvada tokia kad nemanau jog cia bus lengva pergale kadangi abudu patyre,bet manau kad siek tiek Fede gali buti pavarges ir deka tu pliusu kur isvardinau,tsonga turi pranasuma
Sekmes!
- Balsų: 52
Komentarai (0)