Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Federer, Roger (SUI) - Tsonga, Jo-Wilfried (FRA)

08/10 22:05 TomasK +10.25
2014/08/10 10:48 Tsonga, Jo-Wilfried (FRA) @205 5/10
 

Sveiki visi,

Daug kas priestaraus man ir neiks tai ka pasakiau bet tam yra komentarai todel rasykite ka manote ir kartu nuspreskime laimynga baigti.Man cia macas grynai 50/50 kadangi abudu formoje ir abieju susitikimai visada buna sunkus,bet si karta as remiuosiu tik sio turnyro statistika abieju zaideju ir kazkiek vidine nuojauta.
Pirmiausiai pradesiu nuo to kad Tsongos varzovus nera ka lyginti su Roges varzovais,geriausias pasaulyje tenisininkas,geriausias ginybos specelistas,visi nuploti labai lengvai,neziurint i tai kad Tsonga turejo daugiau macu ir daug sunkesniu varzovu ,jisai sitame turnyre eina labai lengvai ir pasakyciau labai ispudyngai deka savo servo.Ace 66,dk 13,pirmu servu laimeti taskai vidutiniskai 84% ,ir servas neblogeja o gereja,todel manau kad nuovargio kaip ir nesimato.
Pas Fede servas panasus tik jam nera ko lyginti su eisais.Pirmu servu laimima vidutiniskai 82%,Ace 36,dk 11.Servai panasus bet kitais aspektais cia lenkia jau tsonga todel sita dalyka uzskaitau kaip pliusas tsongai sios dienos mace.
Aptarkim kita dalyka breikpointai Tsonga buvo suteikes 16 progu bet dave tik 3 breikpointus,Fede suteike 10,ir dave 4.Tsonga galejo paimti 29,o eme 13.Fede galejo paimti 36,o eme 14.Atsizvelgus i varzovus as drasiai duodu pliusa velgi Tsongai,nes manau pritarsit man kur yra paimti breika is noles ar andzio , o kur paimti breika is Polanskio ar Lopezo.
Ir kita dalyka noriu aptarti setu atidavima.Fede atidave seta Ciliciui(aukstaugis kuris pagrinde tik ant servo stovi,setas buvo atiduotas Tiebreiko metu ,todel pralosta klaidu deka),Fererui kuris laikosi deka savo greicio ir vikruvo ir tikrai neturi ispudingo servo ,maco nemaciau todel manau Fede buvo bisky uzvaikytas.Tsonga seta atidave tik Andziui,kuris turi gera serva bei ginyba todel tai manau yra normalu,visus kitus dauze 2-0,manau situo atveju galima vel deti pliusiuka prancuzui,ju jis jau turi +++.

Isvada tokia kad nemanau jog cia bus lengva pergale kadangi abudu patyre,bet manau kad siek tiek Fede gali buti pavarges ir deka tsongos servo Tsongai bus lengviau.

Sekmes!

  • Balsų: 56
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

TomasK

Padėkų: 165

Sekėjų: 161

  • Unitai 174.20
  • ROI 4.29%
  • W% 63.21%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 530
  • Unitų atspėta: 4383.20
  • W-L-T : 323-188-19
  • Vid. unitų skaičius: 7.94
  • Unitų spėta: 4209.00
  • Vid. koeficientas: -137
 

Unitų pokytis

1901841781721661602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (22)

  • Tai jis tada nerimtas yra😁
  • Taij kad jau ne pirma kart :-D
  • 😄 jeigu jau pasake tai reikia savo zodzio ir laikytis😄
  • Sveikinu su gera prognoze!!o bardacioku visi sakom ate :-D seip kox esi prognoziu rasytojas jei fataliskai tiki savo favoritais...bet cia gi internetas,bardaciokas išeis,ateis bagazine :-D
  • Sveikinu kas emete
  • Bus bairis kad Jo turejo matchpointa ir nepaims maco😄
  • Siulyciau jam ant futbolo pereiti,ten lengviau negu tenisa atspeti.O jis gi cia spelioja
  • Susimetam ant atsisveikinimo torto bardaciokui
  • Nu setukas yra bet Timas dabar pjauti pradejo😄😄
  • Laukiu nesulaukiju bardacioko isleistuviu
  • Greiciau tsongai dingtu jaudulys nes pirmas servas tik 27%
  • Dziugina tai,kadv pagaliau dings bardaciokas.Jo teniso zinios labai keistos
  • Sunku zinok nuspeti kas laimes 2-1 nes pas juos abudu visada itempta kova,cia butu gryna spelione,gali butu 2-0,2-1,0-2,1-2 ir reikia atspeti 1 is 4 tai sunkoka,o imant pergale tereikia atspeti 1 is dvieju,setu spejimas tenise gryna loterija
  • Nu tikiuosi bardaciokai taip ir bus kaip tu sakai😄
  • Bardaciokas tau vapse niekas neimanoma, isskyrus fedkos ir to lopo bugaro finalai pastoviai svieciasi
  • O ka manot apie 2:1 arba 1:2? Geri kofai,o zaidejai stiprus,tad sausai neturetu suzaist..
  • Faktas toks, kad Fedka visais galais geresnis. jei tsonga laimi šitą mastersą, tai dingstu amžiams iš lažybų
  • Bardaciokai faktu reikia faktu kodel taip manai,o ne vieno zodzio
  • NAIMANOMA !
  • Ims tsonga ir nera ka cia sneket. Daugiau tokiu sansu tsonga gali negreit turet paimt finala o ir varzovas parankus. Su tokiu fitnesu ir aiskiai sustiprejusiu servu nudusins federiuka, kuris gales eit skaityt laikrasti prie zidinio pleda uzsiklojes.
  • Zinok as manau kad ten paims Venus😄
  • Gerai parasyta, bet cia jei imt tai tik +3,5 Tsongos. Kazkaip Tsoga is zaidimo sunkokai, Vakar biski ziurejau Fedo su Lopu kova, tai graziai techniskai Fedas Lopa pavaike su jo tais uzbegimais. Cia manau tik Tsongai nepaeis vienas kitas padavimas pirmu bandymu ir gali nekaip buti , net ir 3,5 nepades, pliusas cia aisku , kad Fedas nejauneja, bet technika islieka. Neimsiu manau cia nieko, kadangi man labai imponuoja siandien Radwanska 😁.