Teko stebeti vakaryksty maca ir galiu pasakyt is to ka maciau tai cia tik under sveciasi,zaidimas tiek brazilu tiek argentinos baisu ziuret,argentinai pasiseke gale kad turi tokiu sniperiu deka kuriu pavyko iskovot pergale,nes tiek 2 tiek 3 kelinius,argentina mete po varganus 8 taskelius pries brazilus kurie ten visai blankiai atrode,viskas manau del vidiniu dalyku ten pas juos,apie kuriuos pats scola minejo del ko nenori zaist uz argentina,tad cia velgi underis neblogai atrodo su neblogu kofu,nemanau kad vel taip pokstaus bus ginamasi kiek atidziau ir nereiks rungtyniu gale vargt stengiantis vos ne is vidurio mest trajakus,deka ko aplamai buvo surinkta 123,o urugvajus ir patys neblogiau manau ginsis uz brazilus,kitas reikalas tai ir puolime sugeba 10 nerinkt per keliny
- Balsų: 10
Komentarai (8)