Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2009/10/01 21:30 bet title Laimes Olandija (Laimes Olandija) @-125 9/10
 

Sveiki Kolegos 😁 Siandien noreciau pasiulyti isties demesio verta ivyki. Moteru tinklinio Europos cempionate, kuris vyksta Lenkijoje antrajame etape susitinka Olandija ir Rusija. Nors lazybu kontoros sansus laimeti vertina apylygiai, as del to drysciau abejoti. Olandija demonstruoja labai gera forma ir siame cemionate dar nera pralaimejusi NET vieno seto, kai tuo tarpu Rusija pastarosiomis dienomis yra gilioje duobeje. Pralostas setas Ispanijai , kuri Olandziu buvo tiesiog nusluota ir netgi pralaimeta Lenkems , kurias Olandes taipgi be didesnio vargo iveike. Taigi siuo metu siu rinktiniu galimybes man yra nesulyginamos. Kamuolys apvalus , bet snd turi laimeti stipresnes, tai yra Olandes 😡 sekmes !

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Twixer

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -33.75
  • ROI -3.22%
  • W% 51.85%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 138
  • Unitų atspėta: 1040.25
  • W-L-T : 70-65-3
  • Vid. unitų skaičius: 7.78
  • Unitų spėta: 1074.00
  • Vid. koeficientas: 280.8
 

Unitų pokytis

-20-26-32-38-44-502025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (110)

  • Jega!😁
  • Sveikinimai..
  • Vsio, twixer nebuvo taip lengva kaip galvojei, bet nieko stipresnes olandes irodė, dėl ko visas kovas buvo laimėjusios 😉 sveikinu 😉
  • Dideliausi sveikinimai 😁
  • Sveikinu visus 😁 nesveikos varzybos, su adrenalinu ir gera pabaiga
  • Nu ka suejo. sveikinimai 😉
  • Laimejo!!
  • Svewikinu neda kuris 400 pastate ir kitus ;D
  • Koki pramazino..
  • Nu jo,cia bukai neklydo kad kova bus lygi 😁
  • Pzdc gauna
  • Over jau suejo 😉
  • Nu jo dekui na jau daug sansu forai eit tikekimes olandes laimes ir visi busim laimingi..
  • Kiek yra??
  • Lemonte sveikinu manau jau del foros ramus gali but 😁
  • 2:2
  • Jega 2:2!! Warom😡!😁
  • Olandes on fire 😁 +4
  • Ble nesuprantu, tik uzmetu aki i live ir ruses laimi taska, wapse neziuriu del saves ir visu cia pastaciusiuju;D
  • Kaip ruses su olandem??
  • Na ruses laimejo?
  • Kaip manai laimes olandes?
  • Kaip manot, ar laimės rytoj rytas?
  • Vel+3na dw varykit
  • Rytas ne komanda jie niekada nieko nelaimi
  • Eina nx jos ziaurios
  • Pzdc islygino
  • Parasinekit reza jai nesunku ačiu
  • Pz, uzkniso negyvai tos olandes, kaip taip taskus metyt...
  • Vel grybauja..
  • Ruses laimi?
  • Zjbs, tegu dominuoja
  • Ble adrenalino vakaras ;/
  • 6:2 nice
  • Nx toks live paduses is wis ir
  • Pz
  • 2:1 ruses
  • Parasykit kas laimi?
  • 23-24
  • Tikra kova
  • Ziauru
  • Nu krc jau uzpisa bl nx vel degsim atrodo bl
  • Numeskit linka su vaizdu kas nors
  • Pas kuj gavo dar didesne atkarpa..
  • Ir gavo atgal 0:4..
  • Oj graziai suzaide olandes atkarpa 3:0 grazhu ziuret
  • Gaus sita seta olamdes, tikekimes trecias ir ketwirtas olandziu bus...
  • Na jo ruses db savo zaidima pagavo bus sunku na tikekimes kjp nors..
  • Pas rusus motyvacijos daugiau yra
  • Na visiska lygybe kolkas na sunkiai sunkiai
  • Oj bl kjp ziauriai nuleidineja setaq nekas gali buti oforai..
  • Apie tinklini nieko nenusimanau, tik apie futbola ir krepsini
  • Dauzo olandes
  • Olandes zaidzia graziai ir uztikrintai, ziurim antra 😁
  • Cha nedas maladiec esi ziuriu nelabai tuoki apie sporta..
  • Na kolkas ofora labai graziai eina+6olandziu po pirmos seto..gaila dar susilaikiau cia kj kazkas pradejo pezet ir tik vidutinia suma pastaciau..
  • Setai
  • O kas tinklinyje laimi ar setai ar taskai
  • Dar kazkas sake kad nekovos olandes, tegu pasiziuri kaip siauteja
  • Twixer kiek pastates
  • 20:17 juk
  • Visa kelini pirmavo, o ant pacio galo islygino
  • Speju 3:1
  • Fromsport su vaizdu yra..na atrodo olandes uzsivede
  • Per atdhe.net live yra
  • Kolkas viskas neblogai 😁 lt.unibet.com/livebetting/flash.do
  • Triobete live yra 😉
  • Ne livescore o pacias rungtynes
  • Live numeskit kas nors
  • Bet su kofu 1,70, topsporte
  • Vyrai nesiskelbkit lb paskui bus kjp su benetonu😁
  • 20lt + olandziu pergale +vokietijos pergale ir dar + ivykis su 1,85 kofu
  • As 400 lituku
  • Sudraskys tas ruses, nepergyvenkit cia 😁
  • Kiek metet uz sita ivyki? 😁
  • Pilnom kelnėm? 😁 eik kratyt laukan, bo kol nepradėja rūgt 😉
  • Nu aisku tuoj sirgsim uz olandes,tikekimes nebus apsirukusios zoles😁 seip manau jai zais pagrindinis sastavas rusem sansu nera..
  • Nes Ispanija su Belgem uzsizaide 5 setu kovoj 😉
  • Ko dar neprasideda?
  • Kada prasides jau turejo vykt varzybos 😉
  • Nu bet jei atsipalaidavimo nebus tai as cia overio jokio nematau, turetu nusluot rusaites... as Pergale paemes , laukiu rungtyniu pilnom kelnem 😁 😁
  • Bet atsipalaidavimas gali buti, jei nieko nelemia, tokiu atveju over geresnis variantas butu 😁
  • Aj jei gerai paskaiciavus , Olandes krist jau nelb gali, bet manau visvien principine dvikova ir nenores pralosti ... Tikekimes stengsis , o Talento pakankamai kad nugaletu Ruses !
  • Tai reikia pergales ar nea tom Olandem? vakar ruses ziauriai zaide, tai kaip ir snd joms vilciu nebutu jei Olandes dar geriau uz lenkes lostu ...
  • Dekui 😉
  • Http://cev.lu/mmp/online/websit...1/1563/5304/5124_EN.html ten turetu atsirasti 😉
  • Koks jegu taupymas jei Olandes kris i apacia ir Rusem pirma vieta atiduos, cia kova bekompromise bus ir manau Olandes tikrai turi imt jei ne sausa, tai 3-1 max !
  • Gal live yra?
  • Ziuriu dabar maca italiu su serbem. itales irgi nepralosiusio sbet bet zaidzia ispudingai ir jegu netaupo
  • Ji nieko neduoda tiesiog tada skaiciuojasi laimetu tasku pranasumas..manau jai olandziu zais pagrindas tai ruses viena seta gaus stipriau..na paziuresim..
  • 0 tai nuline fora ka ji duoda, nes kazkaip skirtumo ir nera?
  • Jau paemiau olandziu 0fora saukstai po pietu😁
  • Tai tada imam ruses😁
  • As irgi taip galvoju kad siandien nera zutbutinis macas ir gali buti jegu taupymas
  • Sakau kad Rusem reikia... 😁
  • Barbudas visiskai teisus. Olandes snd nebesidraskys,o ruses snd kovos is paskutiniuju. Ruses win 3-1 😁
  • Tai vat tas faktas ir baugina..
  • Bet ar olandem reikia ardytis-pas jas setu santykis 12-0 ir jos jau uzsitikrino 1 vieta grupeje-ar nepataupys jegu pries 1/2?
  • Gaus tos ruses, macheu vakar kaip loshe + statistika olandes visas 3:0 suvare sausai. olandes lenkes 3:0 ruses gavo nuo lenkiu beviltiskai, cia stambiau reik det uz olandes auksas ju bus
  • As ir taip manau konvictas...bet zn bobu sportas ir dar plius ruses jos visiskai nenuspejamos..
  • Oj cia geras, olandes laimes 99proc
  • Man cia overis gerai ziurisi
  • Na jai reikia mirtinai pergales tada desim maziau...
  • Tai, kad Rusaitem atrodo mirtinai pergales reikia.... o kai rusam reikia daznai jie ir gauna 😁
  • Cia geriau is tikro yra imti o fora olandijos...kofas toks pat..
  • Bl ruses dundukes yra svelniai tariant nenuspejamos.bet atsizvelgiant i olandziu ir rusiu forma uz siti ivyki reikia deti ir nemazai..
  • Tikekimes 😁
  • Cia3-0 olandija win. bus..