Sveiki Kolegos 😁 Siandien noreciau pasiulyti isties demesio verta ivyki. Moteru tinklinio Europos cempionate, kuris vyksta Lenkijoje antrajame etape susitinka Olandija ir Rusija. Nors lazybu kontoros sansus laimeti vertina apylygiai, as del to drysciau abejoti. Olandija demonstruoja labai gera forma ir siame cemionate dar nera pralaimejusi NET vieno seto, kai tuo tarpu Rusija pastarosiomis dienomis yra gilioje duobeje. Pralostas setas Ispanijai , kuri Olandziu buvo tiesiog nusluota ir netgi pralaimeta Lenkems , kurias Olandes taipgi be didesnio vargo iveike. Taigi siuo metu siu rinktiniu galimybes man yra nesulyginamos. Kamuolys apvalus , bet snd turi laimeti stipresnes, tai yra Olandes 😡 sekmes !
- Balsų: 0
Komentarai (110)