Sveiki visi,
Jau visi yra isitikine fedes pergale ir tai yra aisku neveltui kadangi lyginti dabartine fedes ir noles forma tai fedes tikrai geresne.Jau vakar matesi noles nuovargis kada isiverze i prieki uzbreikines ir poto atiduoda ta seta,jeigu ne grisos kvailos klaidos manau butu paemes ta maca kadangi nole tikrai jau vakar buvo pavarges.
Na o rogeris vakar apsilinejo su Raonicium kadangi tas ant azoles tai nieko ypatingo apart servo neturejo.Fede daro maziau klaidu negu nole,geriau servas eina.Tikrai manau ims finala Fede kadangi sitas titulas jam butu labai svarbus karjeroje,na o imant +2,5 geimo tai manau dar labiau uztikrina bilieto laimejima.
Sekmes.
- Balsų: 40
Komentarai (1)