Kofas nera didelis,taciau manau einamas variantas ir gan nesunkiai.. Nei Sveicarai nei Argentinieciai neturi tobulos gynybos,bet abi turi pakankamai galingus puolimus. Argentina be Aguero,taciau cia gal net pliusas. Lavezzi tures proga. Plius Aguero su Higuain... Nedera niekaip tarpusavyje. Plius labai geros formos Messi. Nesitikiu nieko panasaus kaip buvo vakar dienoj. Manau pamatysim gan greita ivarti,o antrajame kelinyje jis bus sunkiai isvengiamas. Sekmes 😁
- Balsų: 14
Komentarai (0)