Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2014/06/25 09:30 Matosevic @-141 8/10
 

Sveiki! Sitoj dvikovoje man tik bosnis-australas Matosevic😁. Kovingas vyrukas,nieko nepasakysi,pirmama rate Verdasco bande priesintis,bet tesugebejo tik viena setuka, po to sudauze ji bosnis.Na,kalbant apie prancuza - tai cia ji gali tik padavimas gelbet,daugiau kazkaip jis nieko labai ir nerodo. Bet to tikrai neuzteks laimeti pries Matoseviciu.Taip kad imam bosni ir nesiparinam.Sekmes!

  • Balsų: 26
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Dazemas

Padėkų: 6

Sekėjų: 0

  • Unitai -95.02
  • ROI -17.63%
  • W% 46.38%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 69
  • Unitų atspėta: 443.98
  • W-L-T : 32-37-0
  • Vid. unitų skaičius: 7.81
  • Unitų spėta: 539.00
  • Vid. koeficientas: -126
 

Unitų pokytis

-80-86-92-98-104-1102025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (9)

  • Blllllt,nu toks lopas, negaliu,laimejo geima,tereikejo islaikyt savo padavima,tai ne, iskart prapiso ir maca prapiso.cia pzdc.nervai nelaiko.eina jis nx
  • Zioplys nevykes paskutinis.....
  • Nuuuu,pagaliau paeme geima,gal jau db sugebes islaikyt savo padaca iki galo tas zasinelis
  • Ir dar maca prapils sitiek tampes nervus
  • Nu blt, blt, ale tikrai nesitikejau,kad cia toks balaganas prasides, 3 setai ,3 timebreikai ir jauciu,kad be penkiu setu nesibaigs
  • Dabar tai jau gerai nebus, seta sita prapils jau
  • Sutinku,stringa bisken padaca,bet turetu prisitaikyti
  • Padavimas pirmas paeitu tai visai gerai jis cia atrodytu
  • Mldc bosniukas,atlose geima ir dar laimejo setuka