Neisivaizduoju, is kur toks koeficientas, bet man cia uztikrinta sveciu pergale.Rangers noris ir CL isvykoje pasieke teigiama rezultata 1-1 suzaidesu Stuttgart, taciau pastaruoju metu jiems kyla dideliu sunkumu musti ivarcius netgi lygoje.Paskutinese 3 varzybose lygoje nesugebeta imusti, toje pacioje CL imusta po kontrotakos, taigi problemos su puolimu yra dideles, o zinant tikrai nebloga Sevilla gynyba imusti bus labai sunku.Sevilla po pralaimejimo 1 ture tikrai atsigavo, ir losia puikiai, paskutiniame ture isvykoje sudauzyti Bilbao net 4-0.Sevillai nera didelio skirtumo, kur losti, nes komanda vienodia gerai losia tiek namie tiek isvykoje, po traumos jau los Fabiano, kuris su Kanoute arba Negredo turetu pridaryti daug problemu Rangers gynybai.Taigi man cia uztikrinta sveciu pergale.
- Balsų: 0
Komentarai (7)