Renkuosi underį nes Rangers namuose tūrėtų žaisti savo firminį Walterio Smitho propoguojama tarptautinėse varžybose antifutbolą. Tikiuosi minimalios vienos ar kitos komandos pergalės arba nerezultatyvių lygiųjų.
- Balsų: 0
Renkuosi underį nes Rangers namuose tūrėtų žaisti savo firminį Walterio Smitho propoguojama tarptautinėse varžybose antifutbolą. Tikiuosi minimalios vienos ar kitos komandos pergalės arba nerezultatyvių lygiųjų.
Komentarai (0)